Seychely – exotická dovolená v ráji

Lákají vás exotické krajiny? Chtěli byste poznat nejkrásnější místa na světě? Průzračně čisté moře, sněhově bílé pláže, panenská příroda, to vše je spojeno s exotickou dovolenou snů. Poznejte ta nejkrásnější místa naší země, prožijte romantické chvíle se svým protějškem. Ochutnejte domorodou kuchyni a objevte krásy místní historie a kultury. Dopřejte si odpočinek na prosluněné pláži a zapomeňte na starosti všedních dní. Neváhejte a vyberte si některý z last minute zájezdů na Seychely!

Seychely se nacházejí v Indickém oceánu. Jedná se o souostroví, které je tvořeno celkem 115 ostrovy. Mezi nejznámější ostrovy patří Mahe, Praslin a La Didue. Hlavním městem je Victorie, ležící na největším ostrově Mahe, kde se také nachází mezinárodní letiště a přístav. Seychely jsou velmi oblíbenou turistickou destinací. Samozřejmostí jsou nádherné pláže, z nichž nejkrásnější se nachází na ostrově La Digue. Nejpopulárnější pláž Beau Vallon naleznete na ostrově Mahé. Vydejte se za sluncem do této nádherné země. Užijte si dovolenou na Seychelách se vším, co ke správné dovolené patří!

Seychelské ostrovy

Poznejte krásy Seychelských ostrovů. Například na seychelském ostrově Praslin rostou největší kokosové ořechy na světě. Na ostrově La Digue zase naleznete nejromantičtější místo planety. Světobodem Seychel je ostrov Mahé, hlavní a největší ostrov, kde se nachází i hlavní město Seychel Victoria. Victoria je jedno z nejmenších hlavních měst a je zde světově proslulá botanická zahrada. Objevte krásy seychelských ostrovů a užijte si romantické chvíle na nejkrásnějším místě planety.

Pokud se nabažíte lenošení u moře, můžete se vydat na výlet na kole nebo na procházku. Ostrovy Mahe, Praslin a částečně La Digue jsou ve vnitrozemí hornaté a naleznete zde bujnou tropickou vegetaci a vodopády s kříšťálově čistou vodou. Vyčleňte si čas na toulky po ostrovech, byla by škoda jejich krásy nepoznat. Vyberte si některý z leteckých zájezdů na Seychely a prožijte krásné dny v ráji!Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.