Tipy na netradičního Silvestra

Oslavte letos konec roku jinak, netradičně! Neseďte doma u televizorů a vydejte se za dobrodružstvím. Rozlučte se s posledním dnem v roce s grácií, naplánujte si oslavu již teď a neponechávejte nic náhodě. Prožijte nezapomenutelné zážitky s rodinou, přáteli a drahou polovičkou a využijte jedinečné slevy na silvestrovské pobyty! Rozhodně nebudete litovat.

Pokud nejste příznivci bujarých oslav příchodu Nového roku a raději byste oslavovali klidněji, vyberte si z pestré nabídky wellness silvestrovských pobytů. Zavítat můžete například do lázní Luhačovice. Přivítejte Nový rok odpočatí a plní energie, užijte si řadu příjemných wellness procedur a dopřejte si zasloužený klid. Stále jste nenašli vysněného partnera či partnerku? Nemáte s kým oslavit poslední den v roce? Pak si zajeďte na silvestrovský pobyt pro nezadané. Poznáte se s novými lidmi, navážete nová přátelství a možná i potkáte partnera svých snů.

Silvestr na horách

Kolikrát jste si již řekli, že byste chtěli strávit Silvestr s partou přátel na horách? Neváhejte a prožijte nevšední chvíle s blízkými v krásném horském prostředí. Pohádková krajina pokrytá sněhem, lyžování, běžkování, wellness procedury, výborné jídlo a nejen to si dopřejte na silvestrovském pobytu na horách. Výběr je opravdu pestrý, avšak nic neponechávejte náhodě a vyberte si zimní dovolenou za skvělé ceny již nyní. V posledních letech jsou oblíbené silvestrovské pobyty v Alpách. Nejblíže se nachází Alpy rakouské, kde si můžete vybrat z mnoha rozsáhlých kompaktních lyžařských středisek. Vydejte se přivítat Nový rok za hranice České republiky!

Neseďte doma a rozlučte se s rokem 2014 s grácií. Užijte si letošní Silvestr jinak. Vyberte si z pestré nabídky tu pravou pro vás. Neváhejte a využijte slevy 40 – 60% na silvestrovské pobyty! Oslavte Silvestr se svou drahou polovičkou na příjemném wellness pobytu nebo se vydejte s partou přátel či s rodinou na hory. Přivítejte Nový rok po svém a užijte si netradiční a nezapomenutelné chvíle, na které budete s úsměvem na tváři vzpomínat.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.