Ušetřete za svou dovolenou v Chorvatsku

Chcete na vaší dovolené v Chorvatsku, co možná nejvíce ušetřit? Tak na nic nečekejte a začněte s plánováním dovolené na Jadranu, co možná nejdříve. Když nebudete zahálet a vyberete si vaši vysněnou dovolenou s dostatečným časovým předstihem, můžete ušetřit až tisíce korun. Trendem posledních let jsou i výhodné slevy na pobyty u vody. Tyto slevy, které naleznete na různých slevových portálech, vám umožní dostat se do vaší oblíbené lokality za bezkonkurenční ceny.

Makarská riviéra

Chorvatsko je nejoblíbenější zahraniční destinací českých turistů. Češi dovolenou v Chorvatsku milují a nedají na ni dopustit. Místní provozovatelé hotelů, penzionů a kempů jsou na Čechy patřičně připraveni a umí si je náležitě hýčkat. Nejčastějším cílem českých turistů je Makarská riviéra. Tento šedesáti kilometrový pás kolem Jaderského moře je znám hlavně díky krásným dlouhým plážím, slunečnému počasí a krásným kempům.

Makarská riviéra se nachází těsně pod horským masivem, který nádherně dokresluje celé panorama této oblasti. Jak již z názvu vyplývá, centrum Makarské riviéry je město Makarska. V tomto přístavním městě se nachází krom pláží rovněž romantické uličky plné útulných barů a restaurací. Město nespí ani večer a noční život tady jede na plné obrátky. Využijte slevy na zájezdy do Chorvatska a užijte si dovolenou na Makarské riviéře!

Nevšední zážitky vás čekají na každém kroku

Pokud patříte mezi ty, kteří neradi proleží celý pobyt u vody na sluníčku, ale naopak máte rádi aktivní dovolenou, určitě byste měli vyzkoušet některou adrenalinovou aktivitu. Na výběr máte opravdu široké spektrum možností a záleží jen na vás, co chcete na vaší dovolené u moře vyzkoušet. Velmi oblíbené jsou různé vodní aktivity jako například jízda na vodním skútru, banánu nebo na vodních lyžích.

Dále se pak můžete vydat prozkoumat podmořský svět a pod vedením zkušených potápěčů se potopit třeba i k nějaké dávno potopené lodi. Pro milovníky poznávacích výletů jsou ideální výlety lodí na okolní ostrovy Hvar, Brač nebo Pelješac. Tyto výlety jsou často spojeny i s grilováním místních specialit a vy si tak můžete vychutnat nevšední oběd přímo na palubě lodi.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.