Svačinové balíčky od rozvoz jidla Praha

Svačinové balíčky pro Vaše děti s rozvozem až do školy

Obáváte se, že vaše ratolesti za peníze na svačiny nakupují samé nezdravé věci?  Chcete jim zajistit dostatečný přísun látek, které ve vývinu tolik potřebují? Fresh rozvoz jídla vyřeší svačiny ve stylu zdravé výživy za vás.

Svačinové balíčky přes rozvoz jídla Praha

Fresh rozvoz jídla Praha rozváží po celé Praze objednávky z Nude Juice and Smoothie co., s. r. o. V nabídce je zdravá výživa – ovocné saláty, džusy, koktejly i samotná zelenina a ovoce.

Zdravá výživa každý den aneb ovocné džusy a koktejly

Fresh džusy můžete vyzkoušet z jednoho druhu ovoce nebo míchané. Rozvoz jídla doručí vitamínovou bombu v podobě pomerančového, ananasového, grepového, jablečného či mrkvového džusu nebo vsaďte na kombinaci pomeranč + jablko + mrkev, až budete mít chuť experimentovat, objednejte celer + okurku
Zdravá výživa, která zasytí? Prohlédněte si nabídku ovocných koktejlů. Ty díky přidanému mléku či jogurtu zasytí ještě na delší dobu a mohou být nejen svačinou, ale i lehčím obědem.
Jakou z kombinací doveze vašim dětem fresh rozvoz jídla?  Maliny + černý rybíz + borůvky + banán nebo jahody + banán + jogurt + jablko nebo jiný z koktejlů?

Fresh rozvoz jídla – ovocné saláty z Nude Juice and Smoothie

Kiwi + jahody + ananas, žlutý meloun + meloun Cantaloupe, nebo zvítězí kombinace lesních plodů ve složení jahody + borůvky + maliny + ostružiny?
Ovoce je doveze rozvoz jídla omyté, nakrájené, oloupané a vložené do praktických kelímků. Vaše děti proto si je mohou dopřát kdykoliv a kdekoliv, nemusí hledat, kde by ovoce omyly a mohou se do salátů rovnou pustit.

Fresh rozvoz jídla až do lavice

Zapomněly si děti svačinu doma a po dobu výuky musí být v areálu školy? Když ráno uskutečníte objednávku svačinového balíčku, rozvoz jídla Praha ji doveze právě včas na přestávku nebo oběd.
Rozvoz Praha doveze vaši objednávku kamkoliv po Praze. Doba doručení je do 120 hodin, za rozvoz jídla lze platit hotově, kartou či stravenkami.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.