Úklid po malování

Úklid před kolaudací je důležitý i z důvodu návštěvy kolaudační komise u vás v novém domě. Ikdyž k dodělání ještě pár věcí zbývá, tak mnoho nedostatků můžete zakrýt právě důkladným úklidem, který napomůže vyvolat představu, že je vše v pořádku a hotové. Kolaudační komise pak není tak ostražitá a přísná, jako když vejde do místností, kde to vypadá, jakože stavba ještě ukončena nebyla. Je to prostá psychologie a funguje.

Úklid po rekonstrukci

Už stačí jen připravit nějaké to pohoštění a polovina úspěchu už je jistá. Využijte výhodných nabídek úklidu před kolaudací, postavebního úklidu a úklidu po malířích od úklidové firmy Expert úklid, která se na tyto úklidy specializuje. Nejenže je úklid proveden v co možná nejkratším čase, ale zároveň je proveden maximálně kvalitně.

Úklid po stavbě

Pro případ, že by se přeci jenom stala nějaká nehoda, tak jsou všichni naši pracovníci pojištěni a tak vám nehrozí nepříjemné a vypjaté vymáhání náhrady škody. Naše úklidová firma je schopna pokrýt většinu i náročných požadavků od našich klientů od znečištěných podlahových povrchů, před perfektní očištění a omytí obkladů koupelen, kuchyní až po úklid a odvezení odpadků a zbytků po stavbě.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.